Gratulujemy zdanego egzaminu dyplomowego!
Część praktyczna egzaminu dyplomowego na kierunku Pielęgniarstwo już za nami. Serdecznie gratulujemy studentkom I stopnia pielęgniarstwa uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu i życzymy powodzenia podczas obrony pracy dyplomowej, która odbędzie się 3 kwietnia 2024 r.

Część praktyczna egzaminu dyplomowego na kierunku Pielęgniarstwo już za nami. Serdecznie gratulujemy studentkom I stopnia pielęgniarstwa uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu i życzymy powodzenia podczas obrony pracy dyplomowej, która odbędzie się 3 kwietnia 2024 r.

Celem egzaminu dyplomowego na kierunku Pielęgniarstwo jest sprawdzenie wiedzy i umiejętności praktycznych zdobytych w całym okresie studiów oraz ocena przygotowania studenta do samodzielnego wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza.

Oceń ten wpis:
0.0
(0 ocen)