Inauguracja nowego Roku Akademickiego w Wydziale Zamiejscowym AG w Wiedniu
12 października br., JM Rektor Akademii Górnośląskiej im. W. Korfantego, dr Marta Adamczyk, uroczyście rozpocznie nowy Rok Akademicki 2024/2025 w Wiedniu.

12 października br., JM Rektor Akademii Górnośląskiej im. W. Korfantego, dr Marta Adamczyk, uroczyście rozpocznie nowy Rok Akademicki 2024/2025 w Wiedniu.

Tegoroczna uroczystość będzie 15 inauguracją w Wydziale Zamiejscowym Akademii Górnośląskiej im. W. Korfantego w Katowicach. Odbędzie się 12 października o godz. 12.00 w auli Leopold-Prucha- Saal w Favoriten Volkshochschule, przy Arthaberplatz 18 w Wiedniu.

W programie uroczystości zaplanowano między innymi wystąpienie JM Rektor AG oraz immatrykulację studentów pierwszego roku.

 Program Inauguracji Roku Akademickiego 2024/2025:

  • Hymn Państwowy
  • Otwarcie Uroczystości i powitanie Gości
  • Przemówienie inauguracyjne JM Rektor Akademii Górnośląskiej 
  • Uroczyste przekazanie władzy nowemu dziekanowi
  • Immatrykulacja Studentów pierwszego roku
  • Uroczyste wręczenie dyplomów
  • Wręczenie wyróżnień i nagród 
  • Zakończenie Inauguracji

Serdecznie wszystkich zapraszamy...

Oceń ten wpis:
0.0
(0 ocen)