12 października br., JM Rektor Akademii Górnośląskiej im. W. Korfantego, dr Marta Adamczyk, uroczyście rozpocznie nowy Rok Akademicki 2024/2025 w Wiedniu.
Tegoroczna uroczystość będzie 15 inauguracją w Wydziale Zamiejscowym Akademii Górnośląskiej im. W. Korfantego w Katowicach. Odbędzie się 12 października o godz. 12.00 w auli Leopold-Prucha- Saal w Favoriten Volkshochschule, przy Arthaberplatz 18 w Wiedniu.
W programie uroczystości zaplanowano między innymi wystąpienie JM Rektor AG oraz immatrykulację studentów pierwszego roku.
Program Inauguracji Roku Akademickiego 2024/2025:
- Hymn Państwowy
- Otwarcie Uroczystości i powitanie Gości
- Przemówienie inauguracyjne JM Rektor Akademii Górnośląskiej
- Uroczyste przekazanie władzy nowemu dziekanowi
- Immatrykulacja Studentów pierwszego roku
- Uroczyste wręczenie dyplomów
- Wręczenie wyróżnień i nagród
- Zakończenie Inauguracji
Serdecznie wszystkich zapraszamy...











