Nowy automat vendingowy już dostępny w AG
Zapraszamy do korzystania z automatu vendingowego, który stoi od dzisiaj w budynku A przy ul. Harcerzy Września 1939 nr 3. W ofercie znajdują się przekąski, kanapki i domowe obiady, a co najważniejsze za posiłek można zapłacić zarówno bilonem, jak i bezgotówkowo.

Zapraszamy do korzystania z automatu vendingowego, który stoi od dzisiaj w budynku A przy ul. Harcerzy Września 1939 nr 3. W ofercie znajdują się przekąski, kanapki i domowe obiady, a co najważniejsze za posiłek można zapłacić zarówno bilonem, jak i bezgotówkowo.

Automat znajduje się w Studenckim Oddziale Ratunkowym na 4 piętrze. Dania obiadowe można podgrzać przy użyciu kuchenek mikrofalowych znajdujących się obok automatu.

Oceń ten wpis:
0.0
(0 ocen)