Piątek z ekonomią w Akademii Górnośląskiej w Katowicach, czyli za nami okręgowy etap XXXVII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
12 stycznia br. w 17 komitetach okręgowych powołanych przy Oddziałach Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w największych miastach Polski odbyła się rywalizacja pomiędzy przedstawicielami 13 szkół ponadpodstawowych.

12 stycznia br. w 17 komitetach okręgowych powołanych przy Oddziałach Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w największych miastach Polski odbyła się rywalizacja pomiędzy przedstawicielami 13 szkół ponadpodstawowych.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji Olimpiady brzmi „Kapitał społeczny w procesie gospodarowania”. Uczniowie wykazali się niemałą wiedzą i umiejętnościami analizy finansowej.

 

Dziękujemy Przewodniczącej Komitetu Okręgowego dr Ewie Popławskiej, Sekretarz Komitetu Okręgowego dr Joannie Czech-Rogosz, Dyrektorowi Biura Zarządu Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział Katowice Panu Adamowi Sztukowskiemu, Dyrektorom szkół, Opiekunom, Partnerom Olimpiady. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych konkursowych zmaganiach.

 

Oceń ten wpis:
0.0
(0 ocen)