12 października br., w Wydziale Zamiejscowym AG w Żorach odbyło się rozdanie dyplomów poświadczających zdobycie wykształcenia wyższego na kierunkach: Zarządzanie I i II stopnia, Administracja I i II stopnia oraz Finanse i rachunkowość I stopnia.
Uroczystość otworzył Dziekan Wydziału Zamiejscowego AG w Żorach dr Aleksander Wolski, prof. AG, wygłaszając przemówienie z podziękowaniami i wyrazami dumy kierowanymi w stronę dyplomantów. Następnie wręczono dyplomy, nie zabrakło poczęstunku, rozmów w przyjacielskiej atmosferze, wspomnień związanych z całym cyklem studiowania.
Dyplomy wręczali: Prodziekan ds. kierunku Zarządzanie dr Katarzyna Czech, Prodziekan ds. kierunków Prawo oraz Administracja dr Katarzyna Płonka-Bielenin oraz Prodziekan ds. kierunku Finanse i Rachunkowość dr inż. Bogusław Jędrzejas. Podczas uroczystości obecni byli także Dziekan ds. studenckich Akademii Górnośląskiej Sylwia Jurkowska oraz zaproszeni goście: Dominik Krusberski – Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Żory, Gabriela Król – Prezes Żorskiej Izby Gospodarczej, Andrzej Zabiegliński – Wiceprezes, Członek Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Maria Lach – Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Mamy nadzieję, że będą Państwo miło wspominać czas spędzony w murach Akademii Górnośląskiej.
Zachęcamy do obejrzenia kliku zdjęć z uroczystości.
Pamiątkowa fotogaleria dostępna także tutaj.











