Mieliśmy przyjemność gościć młodzież z ZSPM – Poligraf oraz Zespołu Szkół Technicznych i Zawodowych im. Augustyna Świdra w Świętochłowicach w ramach Dnia Otwartego Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznych AG.
Uczestnicy zapoznali się z naszą ofertą edukacyjną oraz mieli okazję zdobyć praktyczne umiejętności medyczne, które mogą okazać się przydatne w codziennym życiu.
Goście zwiedzili Salę Umiejętności Pielęgniarskich, obejrzeli inscenizację udzielania pomocy przedmedycznej oraz zapoznali się z fantomami i symulatorami medycznymi. Dodatkowo uczniowie mieli okazję porozmawiać ze studentami kierunków medycznych, co dało im szansę na zadanie pytań i uzyskanie odpowiedzi na nurtujące ich tematy.


















