Uczniowie ZS nr 1 im. G. Morcinka w Tychach z wizytą w Centrum Symulacji Medycznych
22 listopada 2023 r. w Centrum Symulacji Medycznych AG gościliśmy uczniów IV klasy o profilu przyrodniczo-badawczym z Zespołu Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka w Tychach. Tegoroczni maturzyści wzięli udział w zajęciach ze studentami pierwszego roku Pielęgniarstwa. Zajęcia z ramienia Akademii Górnośląskiej poprowadziły: mgr Monika Szatkowska, mgr Anna Głos, mgr Sylwia Krybus oraz studenci Koła Naukowego Pielęgniarstwa.

22 listopada 2023 r. w Centrum Symulacji Medycznych AG gościliśmy uczniów IV klasy o profilu przyrodniczo-badawczym z Zespołu Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka w Tychach. Tegoroczni maturzyści wzięli udział w zajęciach ze studentami pierwszego roku Pielęgniarstwa. Zajęcia z ramienia Akademii Górnośląskiej poprowadziły: mgr Monika Szatkowska, mgr Anna Głos, mgr Sylwia Krybus oraz studenci Koła Naukowego Pielęgniarstwa.

Oceń ten wpis:
0.0
(0 ocen)